Shitet Tokë me sip.7325 m2, Tiranë

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: 9
  • Personi Kontaktit: ICB, Tel : + + 355 4 2256254, E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Tiranë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Truall
  • Sipërfaqe (m2): 7325 m2

Prona ndodhet në zonën Gropaj rreth 8 km ne perendim të qëndrës së Tiranes. Eshtë e vendosur në një distancë rreth 3.4 km në veri të rrugës se Kavajes në pjesën e brendshme të zonës. Prona shtrihet në një luginë ndermjet dy kodrave që zgjaten sipas drejtimit veri-lindje duke ju afruar autostradës. Prona konsiston në një tokë me forme të rregullt, me përmasa 270x27m dhe sipërfaqe 7325 m2.

Cmimi:EUR  146,400

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret