Shitet Truall sip.196.9 m2 dhe ndërtesë me sip. 96.5m2,Shperdhet, Mamuras-Kurbin.

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: 11
  • Personi Kontaktit: ICB,Tel : + + 355 4 2256254, E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Mamurras
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Truall + ndertese rezidenciale
  • Sipërfaqe (m2): Truall sip.196.9 m2 + ndërtesë me sip. 96.5m2

Truall sip. 196.9 m2 dhe ndertese me sip. 96.5m2, me Nr. Pasurie 1/5, ndodhur në fshatin Shperdhet, Mamuras, Kurbin.

Cmimi:EUR  37,853.42

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret