Shiten 2 Toka Arë me sip.totale (te dyja) 12,700 m2, Borizan - Krujë.

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: 13
  • Personi Kontaktit: ICB, Tel : + + 355 4 2256254, E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Krujë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Are
  • Sipërfaqe (m2): sip.totale (te dyja) 12,700 m2

2 Toka Arë me siperfaqe totale (te dyja) 12,700 m2 me Nr.Pasurie 296/18 dhe 296/19 ndodhur ne fshatin Borizan te Krujes.

Cmimi:EURO 70,000

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret