Shitet Truall me sip.145 m2 + ndërtesë 69 m2, Tiranë.

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: 2
  • Personi Kontaktit: ICB, Tel : + + 355 4 2256254, E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Tiranë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Truall + ndertese rezidenciale
  • Sipërfaqe (m2): 145m2, 69m2

Truall me sip.145 m2 dhe ndërtesë 69 m2, Rruga Idriz Dollaku, Tiranë. Prona ndodhet në një distancë prej 5 Km nga qëndra e Tiranës, në drejtim të zonës të quajtur Selit-Mali.

Cmimi:EUR 40,640

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret