PRONA NE SHITJE ID 264 – APARTMENT, KAVAJE

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: 164
  • Qyteti: Tiranë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Apartament
  • Sipërfaqe (m2): 55.6

Në Kryemedhenj, Kavaje:

Apartament me siperfaqe 55,6 m2 te organizuar

ne sallon se bashku me ambientin e

gatimit,dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5 te te nje pallati te ri.

 

SHITUR

 

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të nakontaktoni në: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 284/285, Cel: +355 68 20 41 302 / +355 68 20 90 628 Adresa: Departamenti i Logjistikes / Divizioni i Operacioneve Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret