PRONA NE SHITJE ID 159 – NJESI NE LINZE, TIRANË

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Qyteti: Tiranë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Njesi (dyqan)

PRONA NE SHITJE ID 159 – NJESI NE LINZE, TIRANË

Njesi me siperfaqe 113.8 m2 te ndodhur ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Prona pozicionohet prane zones se freskut, rruges se Teleferikut, ne veri lindje te qytetit te Tiranes. Zona ku ndodhet njesia eshte nje zone nga periferite e qytetit te urbanizuara se fundmi.

 

https://www.intesasanpaolobank.al/retail/rreth-nesh/Prona.html

 

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 284/285, Cel: +355 68 20 41 302 / +355 68 20 90 628 Adresa: Zyra e Pronave te Riposeduara / Divizioni i Menaxhimit të Riskut Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri 

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret