PRONA NE SHITJE ID 63 – Ambjent shërbimi, kati nën tokë, (Kati -1), Shkodër

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Qyteti: Shkodër
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Garazhd

Godinë 8 katëshe e cila shërben si kompleks tregtaradministrativ-banim me një cilësi të lartë ndërtimi. Objekti ndodhet pranë qendrës së qytetit të Shkodrës. Ambjenti i shërbimit ndodhet ne katin -1, Ndricimi i prones është me drite natyrale ne saj te dritareve qe ka kjo pronë. Ambjenti ndodhet në zonën më të preferuar për aktivitete biznesi. Në këtë zonë bëhet lëvizja më e madhe e banoreve gjatë kohës së lire dhe gjatë orarit zyrtar të punës. Përreth pronës ka objekte rekreative (Bar-Kafe, Restorante, Hotele, Objekte Kulti etj).

 

https://www.intesasanpaolobank.al/retail/rreth-nesh/Prona.html

 SHITUR

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 284/285, Cel: +355 68 20 41 302 / +355682090628 Adresa: Zyra e Pronave te Riposeduara/Divizioni i Menaxhimit të Riskut Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret