SHITET, Truall 3,019 m2 + Ndërtesë 1,290 m2 Korce -> 350,000 EUR

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-B-028
  • Personi Kontaktit: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. I +355689038955
  • Qyteti: Korç
  • Lloji: E Luajtshme
  • Struktura: Truall + Ndertese industriale
  • Sipërfaqe (m2): 1290

Vendodhja:   Pronat ndodhet buze rruges nacionale per ne Korce ne zonen industriale te Lumalasit dhe te Biranjes. Kane akses me rrugen nacionale Pogradec-Korce.  Ka nje distance prej 3.5 km nga qendra e qyteti te Korces. Zona ka infrastrukture te permiresuar, me rruge te asfatuara, trotuar, ndriçim.

Pershkrimi:  Pronat jane te organizuar ne dy certifikata pronesie si meposhte. Truall 1,587 m2 + Ndërtese 468 m2 Lumalas Korçe – Nr.Pasurise 126/44.  Truall 1,432 m2 + Ndërtese 821.5 m2 Biranje Korce – Nr. Pasurise 118/13. Ne prone ndodhet edhe nje ndertese dy kateshe qe ka sherbyer me pare si zyra. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret