SHITET - Njesi 106 m², kati -1, Lushnje -> 40,000 EUR

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-B-037
  • Personi Kontaktit: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. I +355689038955
  • Qyteti: Lushnje
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Njesi (dyqan)
  • Sipërfaqe (m2): 106

Vendodhja:  Prona eshte e pozicionuara ne kati -1 te nje pallati 6-te katesh, ne Lagjen "Skender Libohova", ne Lushnje. Godina ne te cilen pozicionohet prona ndodhet prane qendres se qytetit te Lushnjes, me nje distance prej 300 metra nga bulevardi kryesor. Zona ka infrastrukture te permiresuar, kryesisht me pallate, ndertesa banimi, ambjentet tregtare, te cila jane ndertuar ne vitet e fundit.

Pershkrimi:  Prona ka nje siperfaqe totale prej 106 m² dhe ka strukture te rregullte. Ambjenti ka funksionuar me pare si Bar-Kafe. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret