Truall 17,675 m² & Ndertese 3,990 m² Levan Fier

Publikuar në Prona Ne Shitje
Truall 17,675 m² & Ndertese 3,990 m² Levan Fier
Shkarko file't e bashkangjitur
  • Kodi pronës: GR-N-B-034
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara | Cel: 068 90 38 955 | Tel: 04538327 | Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Fier
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Truall + Ndertese industriale
  • Sipërfaqe (m2): 17675

Pasuria është Truall me sipërfaqe 17,675 m² dhe Ndërtesë me sipërfaqe totale prej 3,990 m². Ndodhet në Zonën Kadastrale 2436, në njësinë administrative Levan, rreth 8.2 km në jugperëndim të qendrës së qytetit të Fierit. Zona është kryesisht rurale me karakter bujqësor dhe blegtorial, por qe vitet e fundit ka patur zhvillim me ndertesa te reja, kryesisht per banim por edhe per qellime biznesi. Prona ne te shkuaren ka funksionuar si stalla lopësh por aktualisht nuk eshte në përdorim.

Çmimi i Shitjes 350,000 EUR

Per me shume info vizitoni plateformen per shitje e pronave te Bankes OTP Albania:

https://otpbank.al/prona/dt_properties/truall-17675-m%C2%B2-ndertese-3990-m%C2%B2-levan-fier-2/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret