SHITEN - 3 Njesi Biznesi 287 m² Elbasan -> 158,000 EUR

Publikuar në Prona Ne Shitje
SHITEN - 3 Njesi Biznesi 287 m² Elbasan -> 158,000 EUR
Shkarko file't e bashkangjitur
  • Kodi pronës: GR-N-B-030 - 33
  • Personi Kontaktit: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. I +355689038955
  • Qyteti: Elbasan
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Njesi (dyqan)
  • Sipërfaqe (m2): 360

Pronat, 3 njesi sherbimi, jane te pozicionuara ne kati perdhe te nje pallati 9-te katesh, ne rrugen “Qemal Stafa” ne Elbasan. Pallati ne te cilen ndodhen 3 njesite ndodhet ne qender te qytetit te Elbasanit, me nje distance prej 300 metra nga sheshi kryesor i qytetit. Zona ka infrastrukture te permiresuar, kryesisht me pallate, ndertesa banimi, ambjentet tregtare, te cila jane ndertuar ne vitet e fundit. Pronat jane te organizuar ne 3 certifikata pronesie per nje total siperfaqeje prej 287 m². 3 njesi sherbimi me numerat N.5; N.6 dhe N.8 jane te pozicionuara ne katin perdhe te godines ne pjesen jugore. 2 njesit N.5 dhe N.6 jane te organizuar ne dy certifikata pronesie, por ambjenti nuk eshte I ndare fizikisht, dhe perbehet nga nje siperfaqe totale, per te dy njesite, prej 181.4 m².

Me poshte eshte lista e Çmimeve per Njesite:

Njesi N.5  me sip. prej 75.4 m² -> Çmimi i Shitjes 34,000 EUR.
Njesi N.6  me sip. prej 106 m² -> Çmimi i Shitjes 50,000 EUR.
Njesi N.8 me sip. prej 105.6 m² -> Çmimi i Shitjes 74,000 EUR.

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret