SHITET - Toke Are 1,267 m2 Mirdite -> 4,500 EUR

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-L-031
  • Personi Kontaktit: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. I +355689038955
  • Qyteti: Lezhë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Are
  • Sipërfaqe (m2): 1267

Vendodhja:  Prona është e vendosur pranë rrugës nacionale “Durrës-Kukës”, në zone e Fang, të rrethit Mirdite. Toka ka nje largesi per 70 m nga rruga kryesore dhe hyrja realizohet nepërmjete nje rruge te pa-asfaltuar.

Pershkrimi: Toka eshte shume e pershtatshme per aktivitet bujqesore por edhe per ndertimin e magazinave ose objekteve te tjera te biznesit.

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret