Toke Are 3,000 m2 Golem, Kavaje

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-L-003
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Tel. 068 90 38 955 ; Email. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Kavajë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Are
  • Sipërfaqe (m2): 3000

Detaje te Prones:

  • Prona ndodhet ne territorin e fshatit Agonas, Komuna Golem, ne Durres.
  • Toka ka ne siperfaqe prej 3,000 m2 dhe eshte e vendosur ne nje koder te bute. Eshte e pershtatshme per aktivitete bujqesore dhe blektorale.
  • Zona ne te cilen ndodhet prona ka njohur vitet e fundit nje zhvillim te madh pasi jane ndertuar shume objekte banimi dhe biznesi.
  • Prona ka nje largesi per 1 km nga rruga nacionale “Durres – Kavaje”

 

Çmimi i shitjes 10,286 EUR

 

Link: http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/are-3000-m2-golem-durres/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret