Stampo këtë faqe

Ullishte 6,700 m2 Bilce, Berat

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-L-033
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara | Cel: 068 90 38 955 | Tel: 04538327 | Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Berat
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Are
  • Sipërfaqe (m2): 6700

Detaje te Prones:

  • Prona eshte e vendosur ne nje koder te bute ne fshatin Bilce te Beratit.
  • Kjo zone eshte e mire njohure per prodhimtarine e larte te ullirit dhe vajit te ullirit.
  • Toka ne te gjithe siperfaqen e saj eshte mbjellur me rreth 200 rrenje ulliri 30 vjecare, te cilat jane ne faze prodhimtarie te vazhdueshme.

 

Çmimi i shitjes 12,000 EUR

 

Link : http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/ullishte-6700-m2-bilce-berat/