Toke Are 9,000 m2 Kodhel, Lezhe

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-L-032
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara; Tel. 068 90 38 955; email. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Lezhë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Are
  • Sipërfaqe (m2): 9000

Detaje te Prones:

  • Prona me sipërfaqe 9,000 m2, pozicionuar në anën lindore të rrugës nacionale Lezhë – Shkodër, rreth 1.4 km larg saj në vijë ajrore, në zonën e tokave të fshatit Kodhel të Lezhës.
  • Prona ka konfiguracioni planimetrik të rregullt drejtkëndor.
  • Në lindje të pronës ndodhen disa shtëpi banimi 1-2 katëshe të zonës.
  • Sipërfaqja e pronës është e sistemuar dhe në afërsi të saj ka mundësi për lidhje me burim energjie elektrike dhe uji për vaditje.

 

Çmimi i Shitjes 12,500 EUR

 

Link: http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/are-9000-m2-kodhel-lezhe-2/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret