3 Njesi 265.65 m² Bilisht, Devoll

Publikuar në Prona Ne Shitje
 • Kodi pronës: GR-N-B-029
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara; 068 90 38 955; Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Korç
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Njesi (dyqan)
 • Sipërfaqe (m2): 266

Vendodhja:

 • Pronat është e pozicionuar në anën verilindore të rrugës nacionale Bilisht-Kapshticë ne katin e pare te nje pallati 9-te katesh.
  • Kane akses me rrugen nacionale.
  • Ka nje distance prej 500 m nga qendra e qyteti te Bilishtit.
 • Zona ka infrastrukture te permiresuar, me rruge te asfatuara, trotuar, ndriçim.

 

Pershkrimi:

 • Pronat jane te organizuar ne tre certifikata pronesie per nje total siperfaqeje prej 265.65 m².
 • Pronat jane ne statusin e karabinase dhe kane nevoje per investime te ndryshme.
 • Jane te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi ose magazinimi.

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret