Toke Are 23,000 m² Rinia / Porto Romano, Durres I përzgjedhur

Publikuar në Prona Ne Shitje
Toke Are 23,000 m² Rinia / Porto Romano, Durres
Shkarko file't e bashkangjitur
 • Kodi pronës: GR-N-H-046
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara; 068 90 38 955; Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Durrës
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Truall
 • Sipërfaqe (m2): 23000

Vendodhja :

 • Ndodhur prane depozitave te portit te Porto Romanos, Durres
 • E pershtatshme per ndertimin depozitave te Naftes dhe Gazit, si dhe per vepra te tjera madhore ne fushen e prodhimit te energjise.

 

Pershkrimi :

 • Prona ka nje siperfaqe totale 23,000 m² perbere nga dy toka me siperfaqe 9,000 m² + 14,000 m².
 • Prona ndodhet ne zone e Porto Romanos ne Durres. Ka forme te rregullt me dimensione 179 m * 128.5 m.
 • Ne baze te masteplanit te miratuar nga K.RR.T.SH percaktohet qe te gjitha veprimtarite ne lidhje me Naften, Gazit dhe te nenprodukteve te tyre do te perqendrohen ne kete zone.

Çmimi i Shitjes 350,000 EUR

 

Link:

http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/toke-are-23000-m%c2%b2-rinia-porto-romano-durres/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret