Toke Are 10,990 m2 Gorre Kurbin (Laç)

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-L-022
  • Personi Kontaktit: Cel 068 90 38 955; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Laç
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Are

Detaje te Prones:

  • Prona eshte e vendosur ne fshatin Gorre, ne perendim te autostrades Fushkruje – Lac.
  • Prona lidhet me autostraden nga nje rruge e shtruar me kalldrem me gjatesi 1.4 km.
  • Ka forme te rregullt dhe me permasa 139 * 79 m .
  • Prona eshte shume e pershtatshme per perdorim bujqesor.

 

Çmimi i Shitjes 12,000 EUR

http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/are-10990-m2-gorre-lezhe/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret