ID 5 – TOKE ARE 800 m², IBE, TIRANE

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: 5
  • Personi Kontaktit: Intesa SanPaolo Bank Albania
  • Qyteti: Tiranë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Are
  • Sipërfaqe (m2): 800

Toka pozicionohet në fshatin Ibe, në krah të autostradës Tiranë-Elbasan.

Ka sipërfaqe 800 m2 dhe është e përshtatshme për lloje të ndryshme aktivitetesh.

Shitur

 

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në: E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 375, Cel: +355 68 20 41 302 / +355 68 20 90 628

 Adresa: Divizioni i Menaxhimit të Riskut, Zyra e Shitjeve te Pronave te Riposeduara, Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri.

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret