ID 137 – APARTAMENT ME SIP 89 m² VLORE

Publikuar në Prona Ne Shitje
ID 137 – APARTAMENT ME SIP 89 m² VLORE
Shkarko file't e bashkangjitur
  • Kodi pronës: 137
  • Personi Kontaktit: Intesa SanPaolo Bank Albania
  • Qyteti: Vlorë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Apartament
  • Sipërfaqe (m2): 89

 Apartament me sip 89 m² në rrugën Adem Abazi, Vlorë.

 Zona është e qetë dhe shumë e përshtatshme për banim, vetëm disa metra larg qendrës së qytetit te Vlorës.

Shitur

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në: E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 375, Cel: +355 68 20 41 302 /+355682090628

Adresa: Divizioni i Menaxhimit të Riskut, Zyra e Shitjeve te Pronave te Riposeduara,  
Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret