ID 97 – TOKE ARE 5250 m², LEZHE

Publikuar në Prona Ne Shitje
ID 97 – TOKE ARE 5250 m², LEZHE
Shkarko file't e bashkangjitur
  • Kodi pronës: 97
  • Personi Kontaktit: Intesa SanPaolo Bank Albania
  • Qyteti: Lezhë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Are
  • Sipërfaqe (m2): 5,250

Toke Are me siperfaqe totale 5250 m2 ndodhur ne  Gryk Lumi, Lezhe

Prona ndodhet ne terren te sheshte.

 

https://www.intesasanpaolobank.al/retail/rreth-nesh/Prona.html

 

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në: E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 375, Cel: +355 68 20 41 302 /+355 68 20 90 628

Adresa: Divizioni i Menaxhimit të Riskut, Zyra e Shitjeve te Pronave te Riposeduara,  
Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret