ID 21 – APARTAMENT 46 m² KAVAJE

Publikuar në Prona Ne Shitje
ID 21 – APARTAMENT 46 m² KAVAJE
Shkarko file't e bashkangjitur
  • Kodi pronës: 21
  • Personi Kontaktit: Intesa SanPaolo Bank Albania
  • Qyteti: Kavajë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Apartament
  • Sipërfaqe (m2): 46

Sipërfaqja prej 46 m2 shpërndahet në sallon, ambient gatimi të vendosur në verandë dhe tualet të pajisur me dritare.

Ndodhet në katin përdhe të një pallati 6-katësh, pranë rrugës Fan Noli.

Apartamenti ka orientim nga lindja dhe perëndimi me dalje direkte në sheshpushimin e pallatit.

Ambienti përreth është i gjelbëruar dhe i mbjellë me pemë e lule të ndryshme. Në këtë zonë mbizotëron qetësia dhe ajri i pastër.

Pozicionohet rreth 200 metra larg bregdetit dhe aksesohet nëpërmjet rrugës dytësore Durrës-Mali i Robit (paralel me autostradën Durrës-Kavajë).

Shitur.

 

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në: E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 375, Cel: +355 68 20 41 302 / +355 68 20 90 628

Adresa: Divizioni i Menaxhimit të Riskut, Zyra e Shitjeve te Pronave te Riposeduara,  
Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret