ID 87-90 – 4 NJESI 86m² + 22m² + 59m² + 43m²

Publikuar në Intesa San Paolo Bank
ID 87-90 – 4 NJESI 86m² + 22m² + 59m² + 43m²
Shkarko file't e bashkangjitur

Njesite ndodhen në katin përdhe të një ndërtese me 8 kate mbi tokë. Kjo ndërtesë është realizuar rreth viteve 2006

Kjo prone eshte pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi.

Çmimi          113,537 Euro

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në:

 E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 375, Cel: 00355 68 20 41 302 /+355682090628

Adresa: Divizioni i Menaxhimit të Riskut, NPL 
Intesa Sanpaolo Bank Albania 
Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret