ID 134 – APARTAMENT 77m² ELBASAN

Publikuar në Prona Ne Shitje
ID 134 – APARTAMENT 77m² ELBASAN
Shkarko file't e bashkangjitur
  • Kodi pronës: 134
  • Personi Kontaktit: Intesa SanPaolo Bank Albania
  • Qyteti: Elbasan
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Apartament
  • Sipërfaqe (m2): 77

Apartament 77 m² në Elbasan, Rr. Qemal Stafa.

Apartamenti ndodhet në katin e 8, të një pallati  11 katësh.

Organizohet në një dhome ndenjeje me një kënd gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe një ballkon.

Zonë e përshtatshme për banim, pranë qendrës.

Shitur.

 

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në: E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 375, Cel: +355 68 20 41 302 / +355 68 20 90 628

Adresa: Divizioni i Menaxhimit të Riskut, Zyra e Shitjeve te Pronave te Riposeduara,  
Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret