ID 30 – APARTAMENT 115,9 m² ELBASAN

Publikuar në Prona Ne Shitje
ID 30 – APARTAMENT 115,9 m² ELBASAN
Shkarko file't e bashkangjitur
  • Kodi pronës: 30
  • Personi Kontaktit: Intesa SanPaolo Bank Albania
  • Qyteti: Elbasan
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Apartament
  • Sipërfaqe (m2): 115.9
Apartament 115,9 m2 disa metra larg Unazës Elbasanit, Rr. KadriSkuro.
Pozicionohet në katin e 6-të në një pallat të ri, 11-katësh pranë Unazës së Elbasanit.
Organizohet ne ambient ndenjeje së bashku me vendin e kuzhinës,  3 dhoma, 2 tualete, ballkon dhe korridor.
Prona ndodhet në një zonë shumë të përshtatshme për banim, disa minuta larg qendrës së Elbasanit.

 

Shitur.
 

Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 375, Cel: +355 68 20 41 302 / +355 68 20 90 628

Adresa: Divizioni i Menaxhimit të Riskut, Zyra e Shitjeve te Pronave te Riposeduara,  

Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret