ID 30 – APARTAMENT 115,9 m² ELBASAN

Publikuar në Prona Ne Shitje
ID 30 – APARTAMENT 115,9 m² ELBASAN
Shkarko file't e bashkangjitur
  • Kodi pronës: 30
  • Personi Kontaktit: Intesa SanPaolo Bank Albania
  • Qyteti: Tiranë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Apartament
  • Sipërfaqe (m2): 115.9
Apartament 115,9 m2 disa metra larg Unazës së Elbasanit, Rr. KadriSkuro.
Pozicionohet në katin e 6-të në një pallat të ri, 11-katësh pranë Unazës së Elbasanit.
Organizohet ne ambient ndenjeje së bashku me vendin e kuzhinës,  3 dhoma, 2 tualete, ballkon dhe korridor.
Prona ndodhet në një zonë shumë të përshtatshme për banim, disa minuta larg qendrës së Elbasanit.

Shitur.

 

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në: E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 375, Cel: +355 68 20 41 302 / +355 68 20 90 628

Adresa: Divizioni i Menaxhimit të Riskut, Zyra e Shitjeve te Pronave te Riposeduara,  
Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret