Njesi 178.7 m2 Golem/Kryemëdhenj, Kavaje

Publikuar në Prona Ne Shitje
 • Kodi pronës: GR-O-B-006
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Mob: +355 68 90 38 955 ; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Kavajë
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Njesi (dyqan)
 • Sipërfaqe (m2): 178.7

Prona ndodhet:

 • Në zonën e plazhit të Golemit, në qytetin e Durrësit.
 • 250 m nga bregu i detit ne Golem.
 • 300 m nga rruga kryesore Durrës – Kavajë
 • Përballë Hotel Pameba dhe Rajonit te Policisë Golem.

 

Pershkrimi i Pronës:

 • Ndodhet në katin përdhe të një pallati 5 katësh.
 • Siperfaqe totale prej 178.7 m2
 • Ambjente janë në gjëndje shumë të mirë pasi kanë shërbyer si degë banke.
 • E përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.

 

Çmimi I Shitjes 110,500 Euro

Link: http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/njesi-177-m2-golem/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret