Njesi 160 m2 Kryemedhenj, Kavaje

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-B-004
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Mob: +355 68 90 38 955 ; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Kavajë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Njesi (dyqan)
  • Sipërfaqe (m2): 160

Detaje te prones:

  • Prona eshte vendosura në katin përdhe të një pallati 8-katesh në Kryemedhenj Kavajë.Ka nje distance prej 350 m nga bregut i detit dhe rreth 100 m në perëndim të superstradës Durrës – Kavajë.Zona ka një ndërthurje ndërtesash tip vilash 2-3 katëshe, pallate të reja shumë katëshe ndërtuar këto 10 vitet e fundit, si dhe hotele, bar-restorante e komplekse të ndryshëm banimi e shërbimesh, kryesisht pranë bregut të detit.Në katet përdhe të këtyre pallateve ndodhen kryesisht ambiente të ndryshme shërbimi, si bar-kafe, markete.

Çmimi i Shitjes 51,500 Euro.

 

Link: http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/njesi-160-m2-kryemedhenj-kavaje/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret